KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14619573
nr 1461 9573
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Man med flöjt. Signerad. Blandteknik, bildmått: 64x20, yttermått inklusive ram: 71x28
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
måndag 18 april 2022
kl 19:52:21